Domů / Android telefony / Jaký mobilní telefon pro děti k Vánocům

Jaký mobilní telefon pro děti k Vánocům

Nezadržitelně se každým dnem blíží Vánoční období a s ním spjaté nakupování dárků. Mezi nejžádanější vánoční dárky patří především mobilní telefony. V tomto článku se vám pokusím poradit, jaký mobilní telefon vybrat pro vaše ratolesti, tak aby odpovídal představám a zároveň byl levný.

Jaký telefon k Vánocům pro děti

Zaměřím se především na žáky základních škol, kteří nejsou tak náročný konzumenti moderních technologií, jako starší děti. Pro vás, jako pro rodiče je nejdůležitější, aby telefon uměl volat a posílat SMS. U dětí jsou samozřejmě priority poněkud odlišné. Jde především o širokou nabídku aplikací a her. To splňují Android telefony s obchodem aplikací a her Google Play.  Tisíce a tisíce aplikací zdarma i placené. V tomto ohledu bych chtěl vyzdvihnout možnost nastavení rodičovské ochrany, tak aby dítě neutrácelo za placené hry a aplikace bez vašeho vědomí a především za zrádné mikroplatby uvnitř her za různá vylepšení. Google také nabízí omezení v podobě věkového limitu pro instalaci aplikací a her, které by mohli být vzhledem k danému věku vašeho dítěte nevhodné (Například: GTA San Andreas, atd.).

Navrhovaný telefon pro děti

Vhodným telefonem je například Timmy M13 Pro, který má skvělý poměr cena/ výkon. Bližší informace o tomto telefonu naleznete v textové recenzi (ZDE) a video recenzi (ZDE). S cenou do 2500 Kč vám neudělá díru do rodinného rozpočtu a splní takřka všechna očekávání vašich dětí. Jeho předností považuji kapacitu operační paměti 2GB, která je vzhledem k ceně nadstandardní. Telefon si bez problémů poradí s většinou aplikací a her v Google Play.

TIMMY M13 PRO obal

Bonusem je poměrně kvalitní zadní fotoaparát s 8MP a LED bleskem, který je dostačující pro nenáročné focení dětí.

Přečtěte si také

Vánoce- Telefon pro důchodce

Jaký telefon k Vánocům pro důchodce

V dnešním článku se vám pokusím pomoci s výběrem telefonu pro vaše prarodiče, či rodiče …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.