Domů / Návody / Příslušenství k mobilnímu telefonu

Příslušenství k mobilnímu telefonu

Vánoce jsou za námi a mnoho z Vás dostalo vytoužený vánoční dárek v podobě nového mobilního telefonu. Nyní nastává otázka, jaké dokoupit příslušenství k vašemu novému miláčkovi? S tím vám pokusím poradit v tomto po-vánočním článku.

Volba příslušenství- doplňků závisí na tom, jaký mobilní telefon máte. Jestli se jedná o klasický dotykový telefon nebo o odolný telefon, který je mnohem odolnější a různé kryty nejsou u něj potřeba.

Jaké příslušenství k mobilnímu telefonu

Nejdříve se zaměřím na zvýšení odolnosti telefonu. K tomu slouží různé ochranné folie a ochranná skla. Možná vás ihned napadla myšlenka, co je lepší? Osobně preferuji ochranná skla, protože jsou pevnější a zajistí vyšší bezpečnost dotykového displeje. Navíc se jen tak neodlepí, jako folie a netrpí „bublinkama“ vzduchu. Ochranné sklo se hodí, jak pro klasické telefony, tak není k zahození i u odolných.

V případě, že patříte mezi náročné uživatele a nevlastníte Oukitel K10000 (Více informací v starší recenzi ZDE) , který má kapacitu baterie 10 000mAh, tak se vám bude hodit powerbanka. Powerbanky se rozlišují podle kapacity vnitřní baterie a jsou dostupné od cca 1800 mAh až do cca 20 000 mAh.

Nepostradatelnou věc, kterou budete na 100% potřebovat s ohledem na interní kapacitu mobilních telefonů je externí paměťová karta microSDHC s kapacitou maximální, dle parametrů vašeho telefonu. Některé telefony spolupracují s kartami s kapacitou až 256GB, jiné zase jen s 32GB. U paměťové karty nekoukejte pouze na kapacitu, ale i na rychlost čtení a zápisu, aby se vám telefon nesekal a nebyl zpomalený.

Pořídit si můžete i doplňky do auta, jako je držák, či napájecí konektor/adaptér.

Přečtěte si také

iGET Blackview GBV9700 Pro

Jaké příslušenství k odolnému telefonu iGET Blackview GBV9700 Pro

Pokud vás zajímá, jaké příslušenství je vhodné k odolnému telefonu iGET Blackview GBV9700 Pro. Tak tento …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.