Domů / Aplikace / Nejlepší překladač pro Android

Nejlepší překladač pro Android

Překladače mají čím dál větší roli na mobilních telefonech. Díky nim si na dovolené snadno a rychle přeložíte cokoliv. Existují desítky a desítky překladačů různých kvalit v Google Play pro mobilní operační systéme Android. My se zaměříme na ten, dle mého názoru nejlepší pro mobilní telefony a to přímo od Google, tedy Google Translator (Google Překladač).

Aplikace Google Překladač

Překladač

Hlavní výhodou této aplikace je bezesporu kvalita překladu desítek jazyků. Osobně vidím obrovskou výhodu právě na cesty v tom, že funguje i v offline režimu. Stačí si táhnout před odjezdem požadované jazyky, například češtinu a angličtinu. Díky tomu ušetříte značné peníze, které byste utratili za mobilní data v cizině, které nejsou zrovna nejlevnější. Bohužel v offline režimu máte omezené možnosti, můžete používat pouze textový překlad.

Překladač v online režimu

V případě, že máte mobilní data a budete připojeni k internetu můžete využít mnohem více funkcí této aplikace. Například překládání fotografií. Jednoduše kliknete v aplikaci na fotoaparát a nasměrujete ho například na ceduli v cizím jazyce a kliknete vyfotit, následně vám Google ukáže český překlad, co se na ceduli píše. Dále můžete používat audio překlad mluveného slova a překlad pomocí „kreslení“. To se hodí především pokud vlastníte dotykové pero, s kterým napíšete text rychleji nežli vyťukáváním na dotykovou klávesnici.

Odkaz ke stažení aplikace Google Překladač zdarma z Google Play: ZDE.

Přečtěte si také

rar soubory

Jak otevřít soubory .rar a .zip na android telelefonu

V dnešním článku vám představíme velmi praktickou aplikaci RAR, jejíž název mnohým napoví, jaká je …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.